Wyświetl pojedynczy post
EnzoKrk
Junior Member
 
Od: 10.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21476
Stary 14.05.2018, 17:01
Mysle ze na Wojtkowskim tez możemy zarobić .. i kto wie kto teraz przyjdzie do nas nowy .. to okienko jest przełomowe trzeba zarobić spłacić długi .. i nie bedsiemy mieli problemu żeby sprzedawać naszych graczy. Orientuje się ktoś czy Włosi zaczęli spłacać transfer brleka ?
Odpowiedz cytując