|
Mysle ze na Wojtkowskim tez możemy zarobić .. i kto wie kto teraz przyjdzie do nas nowy .. to okienko jest przełomowe trzeba zarobić spłacić długi .. i nie bedsiemy mieli problemu żeby sprzedawać naszych graczy. Orientuje się ktoś czy Włosi zaczęli spłacać transfer brleka ?
|