Oj tam, to dobra droga. Sprzedać dwóch najlepszych zawodników co sezon i dzięki temu się rozwijać. Jaga co sezon robi wyprzedaż, a utrzymuje się w czubie i teraz walczy o mistrza.
W ubiegłym sezonie Brlek i Judasz -> około 2,6 mln (część wirtualnie...)
Teraz Carlitos i Arsenic > około 4 mln
W przyszłym? Halilovic po kolejnym obozie przygotowawczym może być głównym faworytem, ktoś z nowych (Suljic?) wystrzeli z formą i w ten sposób kolejnych dwóch pójdzie za dobrą kasę.
Oby Junco miał dalej farta co do transferów to będzie tylko lepiej

Przed Junco bardzo słabo to wyglądało - Chrapek za nieco ponad milion, później rok przerwy, następnie Guzmic za milion, Jovic i Guerrier po 300 tysięcy... Od przyjścia Junco nie tylko ściągamy niezłych piłkarzy, ale wreszcie również na nich zarabiamy.