Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21472
Stary 14.05.2018, 16:34
Wydaje się, że w tym okienku zarobimy trochę grosza i pozbędziemy się dwóch zawodników. Chciałoby się utrzymać kadrę i jeszcze ją wzmocnić, ale chyba już przestałem wierzyć w takie realia. Plus z tego taki, że wpadnie raczej całkiem niezła sumka...
What's new?

Odpowiedz cytując