Wyświetl pojedynczy post
EnzoKrk
Junior Member
 
Od: 10.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21465
Stary 14.05.2018, 14:54
Wojtkowski gdyby nie noga złamana to zadepitowal by w RB Lipsk .. także nie było tak złe i miał trochę ofert .. myśle ze na nim zarobimy w ciągu 2-3 lat . Carillo to konkretny fachowiec napewno byle jakiego szrotu nie weźmie .. ktoś coś wie odnośnie Balaniuka ? Wypożyczenie po sezonie ? Czy out ?
Odpowiedz cytując