LucjuszWielki napisał(a):

|
Niby tak, ALE parenaście dni temu z Carlitosem w składzie przegraliśmy 1:3 i gra była chyba gorsza, więc cała teoria straciła wiarygodność. Carlitos nei jest żadnym gwarantem zwycięstw jak reszta drużyny gra słabo. Kilka razy pociągnie i sam wygra mecz jak w derbach, ale nie w każdym meczu.
|
Palcic-Velez-
Arsenic-Sadlok 1-3
vs
Bartkowski-Wasyl-
Arsenic-Cywka 1-1
Jak dobrze pojdzie z Kolara moze być taki typowy napastnik z e-klasy, czyli słabe liczby ale dobrze gra tyłem do bramki
