Temat
:
Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki - dziękujemy, wspominamy
Wyświetl pojedynczy post
tumik
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
62
14.05.2018, 08:05
Głowa , Broziu dzięki za wszystko.
tumik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tumik
Znajdź inne posty napisane przez tumik