|
Abstrahując od pożegnania naszych legend, należałoby dorzucić parę słów co do Tomka Cywki.
Pełna profeska. Facet nie tyle co zagrał poprawnie, ale jakby fakt, że ma podpisany kontrakt z przeciwnikiem dodał mu jeszcze więcej pewności siebie. Też go trochę szkoda, bo byl/jest na prawdę solidnym rzemieślnikiem. Ot taki Dudka. Także, również dziękuję za te 3 sezony.
|