Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 13.05.2018, 23:14
Abstrahując od pożegnania naszych legend, należałoby dorzucić parę słów co do Tomka Cywki.

Pełna profeska. Facet nie tyle co zagrał poprawnie, ale jakby fakt, że ma podpisany kontrakt z przeciwnikiem dodał mu jeszcze więcej pewności siebie. Też go trochę szkoda, bo byl/jest na prawdę solidnym rzemieślnikiem. Ot taki Dudka. Także, również dziękuję za te 3 sezony.
Odpowiedz cytując