|
Czaro ja też tak uważam....
Brożek przez 2 sezony był naszym praktycznie jedynym napastnikiem i grał cały czas z niezaleczonymi kontuzjami, blokadami etc.
Brożek zdrowy jeszcze trochę może namieszać i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu za mniejszą kasę dograł jeszcze w Wiśle jeden sezon......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|