Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.05.2018, 22:56
Czaro ja też tak uważam....

Brożek przez 2 sezony był naszym praktycznie jedynym napastnikiem i grał cały czas z niezaleczonymi kontuzjami, blokadami etc.
Brożek zdrowy jeszcze trochę może namieszać i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu za mniejszą kasę dograł jeszcze w Wiśle jeden sezon......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując