Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 13.05.2018, 21:22
Piękny mecz piękne pożegnanie ostatni raz taki szał był jak awansowaliśmy z grupy LE za Kazia Moskala.

Na dzień dzisiejszy wyniki w grupie mistrzowskiej 1 porażka 2 remisy 3 zwycięstwa i dodatkowo 4 mecz bez porażki

Napiszę coś może nie popularnego ale szacunek dla kibiców Lecha że uszanowali nasze święto.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.05.2018 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując