pepe72 napisał(a):

Aby zdobyć 4 miejsce:
1. My wygrywamy z Górnikiem (33,3%)
2. Jaga wygrywa z Płockiem (33,3%)
Nasze szanse na puchary: 11,11%
Wraca Carlitos, wypada Boguś.
|
Co to za absurdalne wyliczenia? 33% to jest wtedy gdy szanse na obie drużyny jak i na remis są równe.
W STS Ako na zwycięstwo Wisły i Jagi to na obecną chwilę 4.54, dochodzi do tego marża buka, więc nasze szanse wynoszą około 20%