Temat
:
Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki - dziękujemy, wspominamy
Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline
#
29
12.05.2018, 23:46
WIELKIE DZIĘKUJE bo co mogę więcej
lopez71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez71
Znajdź inne posty napisane przez lopez71