Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.05.2018, 13:04
Szacun Panowie, Arek widac, ze bardzo zżył się z klubem, emocje go poniosły, a Paweł jakoś dziwnie, coś pomruczał tak jakby miał wyjebane...

Wspaniałe czasy bo tych dwóch Panów od lat kojarzymy z Wisłą, mimo najszczerszych chęci już zdrowie nie pozwala raczej Głowie na spędzenie choćby pół roku z nami. Ciągłe urazy i kontuzje w ostatnim czasie - wieku nie i pokonasz.

Odchodzili Sarnat, Zając, Kulawik. Moskal, Baszczyński, Zieńczuk, Sobol teraz oni - dzięki Panowie raz jeszcze!

Odpowiedz cytując