Jedno z najgłupszych twierdzeń, że tylko winny się tłumaczy. To jak staniesz przed sądem a będziesz niewinny, to nie będziesz się tłumaczył, wyjaśniał?
No i twój cały komentarz pokazuje właśnie te klapki na oczach i być może twoje kompleksy. Nieważne jak jest, ważne że dużo osób myśli, że jest inaczej. Widać wolisz iść się ślepo za innymi niż używać mózgu.
To ja też pojadę powiedzonkiem: Jak większość ma rację, to jedzmy gówno - przecież miliardy much nie mogą się mylić.
Sądziłem, że naprawdę rzucisz tu jakieś merytoryczne argumenty, a tu lipa.
Skoro większość kibiców Cracovii myśli (o ile nie wszyscy), że Wisła to...., to znaczy że tak jest? Taki jest twój tok rozumowania. Bardzo logiczny

Nie zdałbyś matury, oj nie zdałbyś. A potem się dziwisz, że dziennikarze wypisują głupoty bez sprawdzenia, a sam zrobiłeś dokładnie to samo. Nie oglądam, ale się wypowiem.