|
Czy 4F ubiera jakąś drużynę piłkarską?
To byłby niewątpliwie eksperyment, nie wiadomo jakiej jakości dostarczyliby nam sprzęt, zarówno wizualnie jak i jakościowo.
Jeśli zostaniemy przy Adidasie, a wiele na to wskazuje to widocznie dali najlepsze możliwe warunki.
|