Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4860
Stary 12.05.2018, 10:46
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a jakby miał się skończyć ?

firma dokonała niebywałego rozwoju na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat od kiedy chyba pierwsze plotki o współpracy z Wisłą zaczęły się pojawiać

stać ją na bycie partnerem kadry olimpijskiej przy kolejnej już olimpiadzie , więc nie sądzę żeby mogli nie dźwignąć klubu z ekstraklasy

faktem jest że w Polskich warunkach finansowych kupowanie meczówek po 300pln to jakaś abstrakcja
Nie no Arkadiusz...
czy wiesz jakim sposobem 4F zostalo partnerem kadry i czy wiesz ze zupelnie inaczej odbywa to sie w klubie sportowym?
Czy wiesz ze koszulki pilkarskie robione sa z innych materialow, maja inne kroje, maja inne szycia no i czesto wymagaja innej szwalni np ?
No i przede wszystkim czy masz chociaz uslyszana wiedze, na jaka kwote ostatnio, podpisana byla aktualnie obowiazujaca umowa?
E: Arkadiuszu. Ja znam odpowiedzi na te pytania, dlatego pytalem czy byc moze wiesz cos wiecej i zmienisz mi myslenie...no ale wiesz. To moze wezmy firme Ikea, fajne meble robia, maja duzo sklepow, na bank maja duzo kasy i w ogole sa tani
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.05.2018 o godz. 11:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując