|
Zawsze będą mi się kojarzyć z młodym wiekiem i Wisłą Kasperczaka (Głowacki) i Skorży (Głowacki i Brożek). W takich momentach żałuje, że nie można - jak w grze komputerowej - załadować save'a i przenieść się do tamtych czasów.
Ostatnio edytowane przez czaro : 12.05.2018 o godz. 13:50.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|