|
Może i dokonała rozwoju, ale jakość odzieży do biegania dalej tragiczna.
Wiadomo, nie jest to marka premium jak Nike czy Adidas i też kosztuje sporo mniej, ale żadnego 4F nie chcę widzieć u nas.
Kup koszulkę Nike z Dri Fit za 140zł, a jakąś pseudo termoaktywną od 4F za 60 to zobaczysz różnicę.
Chyba, że nagle do piłki nożnej stworzą coś ponad ich.
|