|
a jakby miał się skończyć ?
firma dokonała niebywałego rozwoju na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat od kiedy chyba pierwsze plotki o współpracy z Wisłą zaczęły się pojawiać
stać ją na bycie partnerem kadry olimpijskiej przy kolejnej już olimpiadzie , więc nie sądzę żeby mogli nie dźwignąć klubu z ekstraklasy
faktem jest że w Polskich warunkach finansowych kupowanie meczówek po 300pln to jakaś abstrakcja
|