Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4856
Stary 12.05.2018, 08:44
Nie wydaje mi się żeby były to nowe koszulki, zresztą Dukat mówił w 'zapinamy pasy' że dogrywają umowę, ale jeszcze nie ma podpisanej i nic nie może powiedzieć. Z jakiej racji więc piłkarze odchodzący w tym sezonie mieliby dostać koszulki na nowy sezon? Nie trzyma się to kupy.
Powód: lit.
Ostatnio edytowane przez bob85 : 12.05.2018 o godz. 09:02.
Odpowiedz cytując