|
Moim zdaniem robimy OGROMNY błąd zostając przy Adidasie, wiadomo kasa większa za kontrakt, ale sprzedanych bardzo, bardzo mało koszulek meczowych w cenie po 300 w górę.
Gdybyśmy mieli umowę z firmą pokroju New Balance, 4F lub nawet jakaś Errea to prawda jest taka, że sprzedaż by wzrosła momentalnie bo takie koszulki wahały cy się w cenach 149/169 czyli niemal połowie Adidasa. To zawodnicy muszą walczyć i pokazywać się na murawie z dobrej strony w aspekcie piłkarskim, a nie "ładnie" wyglądać w nowej koszulce
|