Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
4854
12.05.2018, 07:10
Widac ze to antyrama jest przy kolnierzu przeciez. Maja koszulki z obecnego sezonu tylko tak dziwnie wygladaja przez wieszak
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221