Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4853
Stary 12.05.2018, 06:59
Jedna osoba potwierdziła mi, że zostajemy przy Adidasie. Fajnie, bo mimo iż chciałem powiewu świeżości (NewBalance, Macron) lub ewentualnego przedłużenia adidasa to obawiałem się jakiejś średniej firmy (Joma, Errea, czy Kappa). Jeśli to ten model ze zdjęcia wyżej to bardzo ładne koszuleczki.
Odpowiedz cytując