FraMat napisał(a):

Taaa...pisałeś o Komisji Legii jak anulowali żółtą kartkę Runje i dzięki temu mógł zagrać z Legią?
Korzystanie z VAR? A pamiętasz mecz z tego sezonu w rundzie zasadniczej Korona-Legia? Gol dla Korony po akcji gdzie był ponad METROWY spalony. Była weryfikacja VAR i...sędzia uznał gola. Pamiętasz czy przypomnieć filmikiem?
Do tego jakoś sędziowie użyli VARu, aby np. wywalić Antolica w meczu z Jagą (sędzia dał żółtą, ale sędzia z VAR dał sygnał i było czerwo).
Z Wami jak graliśmy w Warszawie to też jakoś sędzia użył VARu i był karny po faulu Remyego. Natomiast VARu w ogóle nie użyli w Krakowie przy faulu na Niezgodzie (było zahaczenie co widać na powtórkach - ale sędzia się nie pofatygował i dał żółtą i w konsekwencji czerwoną).
Po VARze Zagłębie dostało karnego w Lubinie z nami.
To jak używają tego VARu czy nie? Bo fakty mówią zupełnie co innego.
A co do Lecha, to w ostatnich meczach sędziowie mogli wywalić spokojnie 3 zawodników...ale nie wywalili żadnego! Dzień po faulu Antolica w meczu z Jagą, piłkarz Lecha dopiścił się takiego samego faulu i nie został wyrzucony z boiska. Antolic został wywalony.
Masz chyba klapki na oczach. Albo nie oglądasz spotkań.
Co do liczby tytułów - już to widzę jak Wy godzicie się z decyzją PZPN który odebrałby Wam tytuł. Wyszedłby gość i zabrał mistrza ot tak.
Edit: zapomniałbym o wychwyconym przez VAR 10 cm spalonym w meczu z Koroną w Warszawie. Gol Legii został cofnięty.
Ten zły VAR z którego sędziowie nie korzystają.