0 22 napisał(a):

|
Ja nie wiem co jeszcze musielibyśmy zrobić, żeby nas wreszcie wyprzedzili.
|
- zlikwidować Komisję Legii
- pozwolić sędziom na korzystanie z VAR
(pierwszy z brzegi, najświeższy przykład:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...nie-zareagowal )
- nie oszukiwać na liczbie tytułów (detal - wszyscy wiedzą, że kłamiecie)