Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81835
Stary 11.05.2018, 17:18
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Nawet bardzo nieoszlifowany
Pamiętam jak w któryms wywiadzie mówił że długo to on poprostu roznosił kolegów na podwórkach czy boiskach szkolnych. Do szkółki z trenerem poszedł jak miał 13-14 lat !!! w dzisiejszych czasach chyba nierealne, żeby zawodnik tak późno zaczynający treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów doszedł do Ekstraklapy.
A pamiętacie Gołosia? On jeszcze później zaczynał, a w wywiadach opowiadał, że się kiwał z psem w mieszkaniu, czy jakoś tak : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując