szym_ek napisał(a):

Nawet bardzo nieoszlifowany
Pamiętam jak w któryms wywiadzie mówił że długo to on poprostu roznosił kolegów na podwórkach czy boiskach szkolnych. Do szkółki z trenerem poszedł jak miał 13-14 lat !!! w dzisiejszych czasach chyba nierealne, żeby zawodnik tak późno zaczynający treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów doszedł do Ekstraklapy.
|
A pamiętacie Gołosia? On jeszcze później zaczynał, a w wywiadach opowiadał, że się kiwał z psem w mieszkaniu, czy jakoś tak : )