Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81834
Stary 11.05.2018, 16:56
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Boguski nie musiał się odblokować, tylko ktoś go musiał nauczyć gry w piłkę na ekstraklasowym poziomie.
Jak grał u nas w rezerwach, to potrafił zarówno zaskoczyć bardzo nieszablonowym zagraniem, jak i zrobić klopsa takiego, że nasi juniorzy by się pod ziemię ze wstydu zapadli. To był od początku talent, ale baaardzo nieoszlifowany.
Nawet bardzo nieoszlifowany
Pamiętam jak w któryms wywiadzie mówił że długo to on poprostu roznosił kolegów na podwórkach czy boiskach szkolnych. Do szkółki z trenerem poszedł jak miał 13-14 lat !!! w dzisiejszych czasach chyba nierealne, żeby zawodnik tak późno zaczynający treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów doszedł do Ekstraklapy.
Odpowiedz cytując