|
Panowie, z całym szacunkiem do wszystkich, dajcie spokój BOGUSKIEMU.
Dla mnie jest Wiślakiem z krwi, był tutaj gdy były fety mistrzowskie i był gdy 6 msc hajsu nie było.
Nie jest wybitny ale X trenerów stawiało na niego. Nigdy nie narzeka nie pluje nie kombinuje. Jest skromny.
Sam z niego szydziłem i śmiałem się ale ku*** dyskusję o nim mnie irytują.
Ma 300 meczów ok 50 bramek i 50 asyst.
Za rok go nie będzie ale osobiście mam ogromny szacunek teraz i tyle.
Dobrego weekendu.
|