Karherop napisał(a):

Długo się nie mogl odblokować?
Ja raczej znam wersje że przyszedł do nas z Łomży, potrenowal miesiąc i poszedł do Bełchatowa. Fakt że odpalił w wieku 23 lat.
|
Sprawdziłem i wychodzi na to, że rundę. Ale runda to nie jest długo, masz rację, źle zapamiętałem. To długo może zapadło mi w pamięć dlatego, że długi czas minął od podpisania Boguskiego do momentu, gdy zaczął funkcjonować w Wiśle jako zawodnik pierwszego składu. Wypożyczaliśmy go przecież do Łomży i Bełchatowa, to drugie wypożyczenie przedłużaliśmy, a on sam nie chciał wracać.