Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81830
Stary 11.05.2018, 13:35
Mało kto pamięta, ale Rafał był bardzo niezadowolony z tego, że musiał do wrócić z Bełchatowa. Sytuacja miała miejsce w 2007 roku, kiedy my zajęliśmy feralne 8 miejsce, a GKS był wicemistrzem. Rafał myślał, że zmienia zespół na słabszy Pamiętam wywiad dla DP, w którym czuć było lekkiego focha z tego powodu.
Odpowiedz cytując