Mało kto pamięta, ale Rafał był bardzo niezadowolony z tego, że musiał do wrócić z Bełchatowa. Sytuacja miała miejsce w 2007 roku, kiedy my zajęliśmy feralne 8 miejsce, a GKS był wicemistrzem. Rafał myślał, że zmienia zespół na słabszy

Pamiętam wywiad dla DP, w którym czuć było lekkiego focha z tego powodu.