|
Zgadza się - Lenczyk wystawiał go na lewym skrzydle, a pamiętam jaki był problem ze skróceniem wypożyczenia po rundzie wiosennej (wypożyczony był na rok w styczniu 2007, było to drugie wypożyczenie).
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|