Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81828
Stary 11.05.2018, 13:24
czaro napisał(a):Wyświetl post
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.
Długo się nie mogl odblokować?

Ja raczej znam wersje że przyszedł do nas z Łomży, potrenowal miesiąc i poszedł do Bełchatowa. Fakt że odpalił w wieku 23 lat.
Odpowiedz cytując