czaro napisał(a):

|
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.
|
Długo się nie mogl odblokować?
Ja raczej znam wersje że przyszedł do nas z Łomży, potrenowal miesiąc i poszedł do Bełchatowa. Fakt że odpalił w wieku 23 lat.