Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81827
Stary 11.05.2018, 13:16
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując