tomasz_19 napisał(a):

|
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.
|
Długo się nie mógł odblokować, więc poszedł na wypożyczenie do Bełchatowa, tam zaliczył mega sezon. Wrócił do nas, chwilę się aklimatyzował i zaczynał grać coraz lepiej. A gdy już wskoczył na super poziom, to go połamali. Ja tak to zapamiętałem.