tomasz_19 napisał(a):

|
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.
|
Pierwszy skład mistrza Polski z dwoch lat nazywasz nazywasz grą na poziomie solidnego ligowca? Dobre.
W czasach gdy Boguski gral w kadrze miałby miejsce w 1 składzie w każdym klubie ekstraklasy.
Rafal stracił przez kontuzje 2 lata piłkarskiego życia. Głównie przez komplikacje i blokadę psychiczną. Jeden pilkarz wyjdzie z kontuzji, inny nie i sport też zna takie przypadki.