Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1273
Stary 11.05.2018, 10:35
to zeby Carlitos zostal w Wisle nie jest w interesie Wisly ani w interesie Carlitosa.
Wisla dostanie kase Carlitos podwyzke wszyscy beda szczesliwi.
Lopez za dwa lata wroci do polskiej ligi zagra w Plocku lub Koronie, cos strzeli cos poda ot i cala historia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując