|
Boguski czołową postacią Wisły ? Może 10 lat temu miał fajne momenty... Nie można słabej formy zwalać wyłącznie na kontuzję, bo nie po takich urazach piłkarze dochodzą do świetnej dyspozycji... Ktoś tu sobie chyba jaja robi bo inaczej tego nazwać nie można... raczej solidny ligowiec i to by było na tyle.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|