|
Niestety sędzia mógł imho pokazać kartkę. Murawa była śliska, ale to jak że sliskim asfaltem - skasowałeś komuś tył, to jesteś winny i tyle. Carlosowi zabrakło niestety wyobraźni.
Jedyna szansą to wg mnie faul na Imazie, jednak tutaj graczowi Zagłębia groziła maksymalnie żółta kartka, a nie wiem, czy KL wtedy reaguje. Może ktoś bardziej zorientowany w przepisach (lub mający czas na ich znalezienie) rozwieje wątpliwości?
|