|
wcale się pyrom nie dziwię:
- zapowiadać przez cały sezon, że idą "na majstra"
- po fazie zasadniczej być na 1 miejscu i witać się z gąską
- nienawidzić ległej
- ...
- patrzeć na własnym stadionie jak legła zdobywa ich "majstra".
Żadna pyra tego nie zdzierży
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|