darotsok73 napisał(a):

|
Ten z prawej to moim zdaniem Mariusz, były właściciel firmy OK , produkującej i handlującej akcesoriami kibicowskimi. Stary Wiślak z moich lat, Widuję go czasem na A lub H
|
Tak racja, MARIUSZ! Zgadza sie, pamiec dobra, ale krótka
