Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25163
Stary 10.05.2018, 20:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post


to był młynowy
ale czy na forum ktoś pamięta te czasy ?
chyba nie skoro czasy skorży, maaskanta , nie mówiąc o petrescu to dla wiekszosci prehistoria
Kapa i chyba Piotr. Piękne czasy, ale czy Kapa byl dobrym duchem na R22 to chyba nie, drugi Pan jak najbardziej, na "emeryturze kibicowskiej" rozspiewywał sektor A lub B - juz nawet nie pamietam, ale rok gdzies 98-00. Gdzie nie jechałem czy to na wyjazd do Wodzisławia czy do warszawy na Polska Anglia to ZAWSZE go widziałem, niezwykle sympatyczny gosc, zupelne przeciwienstwo KApy. Pamietam jak Kapa na sektorze A chyba chcial sie lać z dziadkiem 70letnim,.... wolfy wtedy prawdopodobnie chodził do przedszkola.

Odpowiedz cytując