Czuję się rozdarty.
Z jednej strony wolę, by ligę wygrała Jaga, bo wtedy będzie ból dupy fanów Ległej.
Z drugiej strony wolę, by ligę wygrała Legła, bo wtedy może wydarzyć się cyrk, po którym posypią się duże kary dla Lecha i Ległej. Zobaczcie co się dzieje:
Cytat:
|
(...) w Poznaniu jest wielu świrów, praktycznie nie ma żadnego forum, żadnej grupy fanów Lecha, gdzie nie byłoby tematu tego, że coś bedzie, a nawet z wielu wiadomości można wyczytać, że już jest coś zaplanowane i gotowe.
|
