Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 10.05.2018, 20:03
Czuję się rozdarty.

Z jednej strony wolę, by ligę wygrała Jaga, bo wtedy będzie ból dupy fanów Ległej.

Z drugiej strony wolę, by ligę wygrała Legła, bo wtedy może wydarzyć się cyrk, po którym posypią się duże kary dla Lecha i Ległej. Zobaczcie co się dzieje:



Cytat:
(...) w Poznaniu jest wielu świrów, praktycznie nie ma żadnego forum, żadnej grupy fanów Lecha, gdzie nie byłoby tematu tego, że coś bedzie, a nawet z wielu wiadomości można wyczytać, że już jest coś zaplanowane i gotowe.
Odpowiedz cytując