Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81816
Stary 10.05.2018, 19:43
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Nawet więcej, więcej takich gości już u nas nie ma i prędko nie będzie.


Nie po tym, ale po następnym sezonie (o ile żaden z nich nie odejdzie) zostaniemy z Sadlokiem, Bartkowskim i Wojtkowskim. O którym będzie można powiedzieć, że utożsamia się z Wisłą? Sadlok jest na najlepszej drodze do tego, być może Bartkowski jeśli utrzyma poziom sportowy i zostanie z nami na dłużej, Wojtkowski to raczej gracz na którym chcemy zarobić. Tyle. No chyba, że Bartosz jednak wskoczy na poziom solidnego ligowca. Ja się cieszę, że jeszcze przez rok Boguski będzie łącznikiem między starami czasami, a obecną kadrą. To była dobra decyzja zarządu.
Amen - masz pełną racje.
Odpowiedz cytując