Zmieniają sie trenerzy,zgody,pilkarze ,a Rafał ciagle ten sam
To fakt to taki typ czlowieka ,sumienny,nie podskakuje,zawsze pomoże,jest lubiany a dodatkowo jako pilkarz to przed kontuzją był super grajek ,szkoda ze prostak Borysiuk mu to tak zepsuł.I to jeszcze taki łącznik z tamtą Wisłą ktorej nikt nie mogł podskoczyć nawet do majtek,bo Glowa i Brozek to juz melodia przeszlosci.Szanujmy tego goscia,bo takich coraz mniej.