Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25159
Stary 10.05.2018, 18:17
Pamiętam akcje na Hutniku gdy grali tam w czasie remontu R22 gniazdowy ( który zwykle prowadził doping na koszu) próbował zaintonować przyśpiewkę na Jopa po jego słynnej bramce w derbach i gościu od razu dostał spi...ol że na swoich się nie śpiewa.
Taka był zawsze zasada na Wiśle. Dla mnie punktem przełomowym był mecz z Śląskiem gdy siedzieliśmy na sektorach zwykle zajmowanych przez gości mecz był jedna wielką szyderą z piłkarzy i pamiętam jak Sobol zgarniał po meczu piłkarzy żeby do nas nie podchodzili tylko szli do szatni.
Odpowiedz cytując