|
Piękne zdjęcie... a fryzury to już w ogóle hitowe...
a co do jeb,,,nia swojego piłkarza, to dziwnie to wygląda,że w chwili, gdy klub jest w sporej mierze prowadzony przez ludzi z TS i poniekąd wywodzacych się z SKWK, nagle młyn forsuje swoją ... koncepcję budowania drużyny. No chyba,że przyczyna jest zupełnie inna i coś tam, komuś na mieście się przydarzyło z Mitroviciem.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 10.05.2018 o godz. 18:06.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|