Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 10.05.2018, 17:24
też chciałbym aby w obu zagrał i wyśrubował wynik bramkowy, jeśli sezon ma sie dla nas skończyć bez jakiegoś większego sukcesu , to przynajmniej fajną osłodą byłaby korona króla strzelców dla Wiślaka
Odpowiedz cytując