Tak, było dokładnie śpiewane przeciw Mitrovicowi. Żenujące, to mało powiedziane, ale w sumie skoro już ukazał się taki felieton na SKWK:
http://skwk.pl/index.php/pilkanozna/...potencjal.html
to można spodziewać się więcej tego typu "wyszukanych" atrakcji. I jest tak jak pisze rokfor - mało ludzi było zainteresowanych skandowaniem tego na szczęście.