PSYCHOLTSW napisał(a):

@morganfiled przejdzie do Lecha i będzie jak z Mączyńskim, u nas był kimś w Legii jest nikim. poza tym te statystyki są ok ale akurat o Cywkę, bym się nie martwił
|
A mi akurat szkoda. Nie dość że bardzo pożyteczny, to jeszcze prawie nie ma kontuzji, nie narzeka na pozycje w klubie tylko gra. Nieprzypadkowo Carillo na niego stawia. Jak nie znajdziemy takiego pracusia jak Tomek na boisku, to nasza 2 linia będzie słabsza.