|
"taka jest kibicow wola niech sp... stad Nikola"
Poważnie takie coś było wczoraj śpiewane na meczu? Z perspektywy A myślałem że jest skandowane "taka jest kibiców wola, nie sprzedajcie nam idola".
Jeżeli faktycznie wersja o Mitrovicu jest prawdziwa to niestety sektor C zaczyna przebijać dno.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|