Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline
#
11
10.05.2018, 12:37
Pisałem co do Carlitosa, że zostawiłbym go w klubie, tylko i wyłącznie jeżeli uda się teraz wynegocjować nową umową z kontraktem na 2-3 lata. Jeżeli nie i za rok ma odejść za darmo, to wiadomo że należy go sprzedać za jak najwyższą kwotę.
Toeju
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Toeju
Znajdź inne posty napisane przez Toeju