Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.05.2018, 12:37
Pisałem co do Carlitosa, że zostawiłbym go w klubie, tylko i wyłącznie jeżeli uda się teraz wynegocjować nową umową z kontraktem na 2-3 lata. Jeżeli nie i za rok ma odejść za darmo, to wiadomo że należy go sprzedać za jak najwyższą kwotę.
Odpowiedz cytując