Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 10.05.2018, 12:22
Ja wolałbym aby Carlos mógł zagrać w obu tych meczach, bo gramy o wszystko....

Przypomnę tylko, że ostatnia nasza seria wygranych 4 meczy to sezon 2014/2015 (kolejno Lechia, Pogoń Bełchatów, Zawisza)....
Ostatnia seria więcej niż 4 meczy wygranych z rzędu w ekstraklapie to mistrzowski sezon Maaskanta 2010/2011, a seria zaczęła się od pamiętnych derbów
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując